Čistiace a upratovacie služby areálov

cistenie 1cistenie 2

     Poskytujeme komplexné služby v oblasti priemyselného upratovania a čistenia pre firmy. Zameriavame sa na upratovanie administratívnych priestorov, výrobných priemyselných priestorov, areálov. Poskytujeme pravidelnú alebo jednorázovú starostlivosť o daný objekt a priestor, ktorý potrebujete vyčistiť alebo poupratovať. Taktiež sa zameriavame na upratovanie novostavieb a stavieb po rekonštrukcii. Naše služby pre firmy a spoločnosti zahŕňajú tieto činnosti:

 • Čistenie , upratovanie  kancelárskych a priemyselných priestorov a dopĺňanie hygienického materiálu
 • Deratizácia, dezinfekcia, dezinsekcia
 • Čistenie , upratovanie kancelárskych a priemyselných priestorov a dopĺňanie hygienického materiálu
V sebe zahŕňa ďalšie možnosti čistiacich a upratovacích služieb, ako:
 1. Čistenie  a umývanie okien
 2. Čistenie a umývanie podlahy
 3. Čistenie a upratovanie kancelári
 4. Postavebné upratovacie a čistiace práce

Čistenie a umývanie okien

     Naša firma vykonáva čistenie a umývanie okien priemyselných budov, verejným inštitúciám, administračných budov, kde je väčší rozsah práce. Umývanie okien vykonávame starostlivo, šetrne k okolitému prostrediu. Umývanie okien realizujeme veľmi rýchlo a efektívne. Využívame osvedčené prostriedky a metódy.
     Pri umývaní okien vám umyjeme sklá, rámy, kľučky, parapety a prípadne vám okno rozoberieme. Používame kvalitné čistiace prostriedky, samozrejmosťou je zakrývanie stien a podlahových krytín. Zabezpečujeme taktiež čistenie a umývanie okien vo výškach. Výškové umývanie okien realizujeme pomocou horolezeckej techniky s profesionálne vytrénovanými pracovníkmi. Naša firma vám umožní krajší výhľad na svet cez umyté okná. Vykonávame čistenie a umývanie okien po maliarskych, remeselných a stavebných prácach.

cistenie 4cistenie 5cistenie 6

Čistenie a umývanie podlahy

     Čistenie podlahy pomocou  ručnej realizácie a výkonnej techniky, ktorú máme k dispozícii dokážeme vyčistiť aj veľmi znečistené podlahy. Dokážeme odstrániť všetky druhy znečistenia od zažratej špiny, vodného kameňa až po chemické oleje.

Realizujeme čistenie podlahy

 1. Čistenie tvrdých podláh umývacími automatmi s použitím chemických čistidiel
 2. Priemyselné čistenie tvrdých podláh jednokotúčovými strojmi a následnou polymerizáciou podlahy
 3. Prebrusovanie (preleštenie) dlažby s následnou ochranou polymérmi
 4. Prebrusovanie (preleštenie) prírodného a umelého kameňa s následnou ochranou polymérmi
 5. Radikálne čistenie betónových podláh jednokotúčovými strojmi a následnou polymerizáciou podlahy

cistenie 7cistenie 8cistenie 9cistenie 10

Upratovanie kancelárií a spoločných priestorov

     Poskytuje upratovacie služby a čistiace práce pre firemných klientov, konkrétne upratovanie kancelárií a firemných prevádzok.
Upratovanie je služba, ktorú potrebuje každá spoločnosť. Pre tie firmy, ktoré nemajú na upratovanie interného zamestnanca, nechcú sa starať o čistiace prostriedky a chcú zveriť čistotu svojich priestorov do rúk profesionálov, je tu naša spoločnosť .

Aké výhody prináša upratovacia firma?

 • profesionalitu a skúsenosti - zamestnanci spoločnosti  majú potrebné skúsenosti s upratovacími prácami, sú pravidelne školení
 • čistiace prostriedky - spravidla upratovacie práce obsahujú aj čistiace prostriedky vhodné na povrchy použité v kancelárii klienta, ich obstaranie, evidenciu spotreby a prispôsobenie podľa požiadaviek klienta
 • zastupiteľnosť - na každý objekt je zaškolený aj zastupujúci zamestnanec alebo skupina zamestnancov, pre prípad výpadku stálej pracovnej sily z akéhokoľvek dôvodu (dovolenka, PN)
 • flexibilita - klient si zvolí čas kedy mu upratovanie vyhovuje, môže to byť v ranných hodinách pred pracovnou dobou, počas dňa, cez obednú prestávku alebo mimo pracovných hodín, napr. podvečer
 • úspora času a nákladov - hľadať vlastného zamestnanca je časovo aj finančne náročné a jeho zastupiteľnosť je nízka, navyše obstarávanie čistiacich prostriedkov, ich evidencia a kontrola spotreby zaberajú čas a tým pádom zvyšujú náklady firmy

cstenie 11cistenie 12cistenie 13

Postavebné upratovacie a čistiace práce

     Staviate, rekonštruujete, modernizujete a nemáte dostatok času a dokončovacie upratovacie a čistiace práce a činnosti? Aj v tomto prípade Vám radi podáme pomocnú ruku. Okrem súboru čistiacich a upratovacích prác zabezpečujeme aj triedenie, zber a odvoz vzniknutého stavebného a iného druhu odpadu.

cistenie 14cistenie 15