Ručné i mechanické odhŕňanie snehu

     Každú zimnú sezónu poznajú majitelia rodinných domov a bytových domov problémy spojené so zimnou údržbou – málo flexibilné odhŕňanie snehu, nedostatočný posyp soľou a inertným materiálom, alebo nebezpečenstvo vznikajúce poľadovicou. Ak chcete mať zimnú údržbu pod kontrolou, staňte sa našim zákazníkom a my sa postaráme o kvalitnú zimnú údržbu a všetky súvisiace náležitosti.

Svojim zákazníkom ponúka dve možnosti priebehu zimnej údržby:
  1. Automatická zimná údržba - zákazník má zmluvne zakotvený čas, dokedy po spáde snehu musí zimná údržba prebehnúť a byť hotová – výjazd organizuje a zaznamenáva objektový manažér a zákazník na konci mesiaca dostane záznam o počte výjazdov a časoch ich uskutočnenia. Zákazníkom s automatickou zimnou údržbou sú služby zimnej údržby poskytnuté prioritne.
     
  2. Zimná údržba na objednávku - zákazník platí mesačný registračný poplatok a zimná údržba je vykonaná na jeho telefonickú objednávku

zima 1zima 2zima 3

     Zimnú údržbu vykonávame pomocou mechanizmov – strojových mechanizmov, áut prispôsobených na zvládnutie zimnej údržby a  menších zariadení na dočisťovanie chodníkov a užších komunikácií, ale veľká časť zimnej údržby prebieha aj ručne, najmä dočisťovanie parkovacích miest, chodníkov ku budovám a schodov v areáloch.